Управління активами

послуги

Управління активами ТОВ «КУА «АЛЬТА ІНВЕСТМЕНТ»

Компанія ТОВ «КУА «АЛЬТА ІНВЕСТМЕНТ »надає комплексні послуги з управління активами інститутами спільного інвестування.

Висококваліфікована команда фахівців створює максимально комфортне середовище для інвесторів, з найменшими ризиками і з огляду на потреби кожного клієнта, дотримуючись усіх вимог законодавства.

основні

Переваги роботи з нами:

Аналіз ринку

Управління активами включає в себе постійний аналіз нашими експертами ринку цінних паперів, нерухомості та інших ресурсів, які знаходяться в складі активів фондів. Наповнення активів фонду орієнтоване на потреби інвесторів, з використанням кращих практик міжнародних інвестиційних компаній.

Максимальна віддача

Ми прагнемо до максимальної віддачі від вкладень для інвесторів. Управління активами ІСІ здійснюється шляхом найбільшої ефективності - виходячи з пріоритетних напрямків, передбачених інвестиційною декларацією фонду.

Ліцензія на фондовому ринку

Наша компанія має ліцензію на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльність з управління активами інституційних інвесторів (діяльність з управління активами), що включає можливість управляти активами як корпоративних інвестиційних фондів, так і пайових фондів (ІСІ).

Висококваліфікована команда

Висококваліфікована команда наших фахівців забезпечує максимально комфортне середовище для інвесторів - з найменшими ризиками і урахуванням потреб кожного партнера, а також з повним дотриманням усіх вимог законодавства.

Зв'язатись з нами